Funkcje wizytówki

Rola wizytówki w prowadzeniu biznesu w dzisiejszych czasach jest – uwierzcie Państwo – nie do przecenienia Mowa tu oczywiście o wizytówkach wykonanych fachowo, z profesjonalnym projektem, na estetycznym materiale, czyli takich jakie wykonuje już od 20 lat firma BiB. Poniżej wymieniamy kilka funkcji, które może wykonywać wizytówka FUNKCJA KARTY STAŁEGO KLIENTA Twój Stały Klient może otrzymać od Ciebie przywileje, których nie posiada zwykły Klient. Takimi przywilejami mogą być np.:
  • stała zniżka na wszystkie produkty w wysokości 5%
  • wstęp wolny na zajęcia ruchowe w każdą sobotę i niedzielę
  • bezpłatne strzyżenie raz w roku
Wszystkie te informacje możesz wyeksponować na Karcie Stałego Klienta, spersonalizować ją poprzez wpisanie imienia i nazwiska lub numeru klienta i wręczać wybranym przez Ciebie osobom FUNKCJA KUPONU RABATOWEGO Aby zachęcić Klienta, który właśnie nabył u Ciebie produkt, do kolejnego zakupu, możesz wręczyć mu KUPON RABATOWY na kolejny zakup. Na kuponie możesz napisać:
  • Kupon upoważnia do jednorazowej zniżki na okulary w wysokości 100 zł
  • Kupon jest ważny do dnia 31 marca 2014 roku
 FUNKCJA NOTATKI Chyba codziennie rozmawiacie ze swoimi klientami, pomagając załatwić ich sprawy. A każda z tych spraw jest inna, inne są jej koszty, inne terminy realizacji, inne materiały – w związku z tym, również ceny są inne. Dobrze jest zapisać te wszystkie informacje odręcznie. Ale gdzie? Kalendarzyki, foldery o śliskiej powierzchni nie nadają się do pisania. Poza tym nie ma tam odpowiedniego miejsca. Kartka papieru może okazać się za duża, za miękka i może łatwo się zgubić lub zawieruszyć. A poza tym, co klient sobie o nas pomyśli kiedy damy mu zwykłą kartkę? FUNKCJA FOLDERU Wydawnictwo spieszy Państwu z pomocą proponując elegancką uniwersalną wizytówkę z pełno kolorowym nadrukiem i błyszczącym laminatem po jednej stronie ( – elegancki wygląd zbliżony do mini folderu) Po drugiej stronie zaś powierzchnię umożliwiającą swobodne pisanie. FUNKCJA INFORMATORA Taka wizytówka z logo, adresem, propozycjami może stać się malutkim informatorkiem z niezbędnymi dla klienta danymi. FUNKCJA PRZYPOMINANIA ( – aby Klient pamiętał) Ma wymiar karty kredytowej (5,5cm x 8,5cm) zatem nie ma problemu z jej umieszczeniem w portfelu — bez składania, zaginania w miejscu przeznaczonym na karty kredytowe. Dzięki temu będzie pod ręką, jak każdy ważny dla klienta dokument.
WIĘCEJ OPCJI sprawdzisz na stronie wizytówki Olsztyn